Siirry sisältöön

Erilaisten oppijoiden liitto, yleistoiminta

Sarianna Reinikainen, Toiminnanjohtaja, sarianna.reinikainen(at)eoliitto.fi
Puh. 044 300 9693
Jenny Eräsaari, Kansalaistoiminnan päällikkö, jenny.erasaari(at)eoliitto.fi
Puh. 050 569 3103
Heli Turja, VTM, Verkostokoordinaattori, osa-aiakainen, heli.turja(at)eoliitto.fi
Puh. 050 453 4299
Saana Alanko, Kokemustoiminnan kehittäjä, kouluttaja, saana.alanko(at)eoliitto.fi
Puh. 050 550 9971
Tiia Popovic, Viestintäsuunnittelija, osa-aikainen, tiia.popovic(at)eoliitto.fi
Puh. 050 381 9034

Oppimisen Apuvälinekeskus

Riikka Marttinen, AMK, toimintaterapeutti, Erityisasiantuntija, riikka.marttinen(at)eoliitto.fi
Puh. 050 443 0901
Sari Haapala, KM, opinto-ohjaaja/aineenopettaja, Erityisasiantuntija, sari.haapala(at)eoliitto.fi
Puh. 044 282 0028
Sallamari Siitonen, KM, opinto-ohjaaja, Erityisasiantuntija / osa-aikainen,sallamari.siitonen(at)eoliitto.fi
Olethan ensisijaisesti yhteydessä Riikkaan ja Sariin
Puh. 050 366 4449

Oppimisen Olohuone, Kuopio

Tanja Airaksinen, FM, KM, erityisopettaja, Oppimisvalmentaja - Kuopio, tanja.airaksinen(at)eoliitto.fi
Puh. 050 532 2899

PLAY – pelillisyys työelämävalmiuksien kehittämisessä

ESR -hanke 8/2020-12/22

Puh. 050 3718 625

Vanhempaininfot – ”OLISPA VANHEMMAT TIENNEET”

Sini Sairanen, Projektivastaava, osa-aiakinen, sini.sairanen(at)eoliitto.fi
Puh. 050 5558444